Kašpárek v rohlíku - Kašpárek na valníku / Open Air ZDARMA / Odpoledne s Rádiem Junior

Nová mobilní koncertní šou kapely Kašpárek v rohlíku putuje po České republice. Kašpárkova divoká bejbypanková partička krocená v pojízdné kleci zahraje své největší hitovky za jízdy i ve statickém provedení. Součástí koncertu je krmení a drezůra muzikantů. Kromě klasických čír nastoupí muzikanti v zbrusu nových kostýmech, které si nezadají se šmrncovními převleky Davida Bowieho. Nebude chybět pojančený moderátor v osobě Kašpárka České republiky, vymazlený bejbypankový stánek i obří nafukovací kašpárek, dvojník pravého Kašpárka.

Letos novinka: předkapela Sakramejdlo!

"Je jim 10 let, jsou z Ratměřic a mají kapelu. A sami si skládají písničky! Posluchače chtějí dostat originálním dívčím alternativním bigbeatem."

Fotogalerie:
Kašpárek na valníku / Open Air ZDARMA / Odpoledne s Rádiem Junior Kašpárek na valníku / Open Air ZDARMA / Odpoledne s Rádiem Junior Kašpárek na valníku / Open Air ZDARMA / Odpoledne s Rádiem Junior Kašpárek na valníku / Open Air ZDARMA / Odpoledne s Rádiem Junior Kašpárek na valníku / Open Air ZDARMA / Odpoledne s Rádiem Junior Kašpárek na valníku / Open Air ZDARMA / Odpoledne s Rádiem Junior


Hraje se:

  • 23.8.2015 16:30 - Letenský park