Divadlo Continuo - U zdi (CZ, Uruguay, Itálie) / Open Air ZDARMA

Divadlo Continuo připravilo pro rok 2014 nové pouliční představení. V tomto pouličním projektu je kladen důraz na vertikalitu, výraznou živou hudbu a jedinečnou scénografii.

Zeď znamená pro naši civilizaci, vedle svého praktického účelu, významný symbol.

Je současně tím co nás ochraňuje, stejně jako tím co nás odděluje, vymezuje, i tím, co nám brání a překáží.

 

Jedna bezejmenná zeď a její příběh v čase. Zeď, u níž se popravovalo, u níž se scházeli milenci k tajným schůzkám. Zeď, přes kterou se utíká do lepšího světa. Zeď, na níž se píšou vzkazy i revoluční hesla. Na níž se lepí plakáty i reklamy na nejnovější výrobky, které zaručeně musíte mít. Kromě toho, že nás chrání před vnějším, cizím, nebezpečným či jen nepříjemným, může být i překážkou v naší cestě. Cestě za neznámým a nepoznaným, ale přesto tak důležitým.

 

Kompozice volných asociací na téma zdi se spojila v pohybové a výtvarné pouliční představení Divadla Continuo. Fyzické divadlo střídají výtvarné obrazy, komika tragiku, vertikalita se mění v horizontalitu a naopak. A na konci vlastně nevíme, co je dole a co nahoře, kdo uvnitř, kdo venku a hlavně co je za zdí.

 

 

Hrají: Zuzana Smolová (CZ), Kateřina Šobáňová (CZ), Mariana Tucci (UY), Michal Puhač (CZ), Martin Janda (CZ), Alessando La Rocca (IT)

Hudba: Elia Moretti (IT)

Režie: Pavel Štourač (CZ)

Scénografie: Continuo tým

Kostýmy: Helena Štouračová

Light design: Jiří Šmirk (CZ)

Fotogalerie:
U zdi (CZ, Uruguay, Itálie) / Open Air ZDARMA U zdi (CZ, Uruguay, Itálie) / Open Air ZDARMA U zdi (CZ, Uruguay, Itálie) / Open Air ZDARMA U zdi (CZ, Uruguay, Itálie) / Open Air ZDARMA U zdi (CZ, Uruguay, Itálie) / Open Air ZDARMA


Hraje se: