LeDní Letná - SILVESTR V ŠAPITÓ

Protančete se s námi na parketě vytápěného cirkusového šapitó do roku 2016. Užijeme si velkolepý SILVESTR a celonoční cirkus plný hudby, tance, akrobatických čísel, šarmu a nedbalé elegance. Vše s radostí a úsměvem a přesně tak, jak to máme všichni rádi !

V excelentním programu na závěr roku vystoupí elitní formace sólistů orchestru Melody Makers Ondřeje Havelky fenomenální MELODY BOYS, swingová jednička českých tanečních škol legendární ZIG ZAG TAP & SWING, extratřída francouzského nového cirkusu umělci souboru AKOREACRO, pionýr českého electroswingu DJ MACKIE MESSER nebo špičkový párty kouzelník DJ MIKKIM. V bohatém programu se dále objeví: ceněný londýnsko pražský projekt BEAT DIPLOMACY, electroswingová špička DJ JAMES WING a DJ MARIONETTE, starosvětská atmosféra cirkusu, taneční parket v manéži v šapitó, světácké štamprle pro první návštěvníky grátis, maringotka plná dobrot a mnoho milých překvapení.

PROGRAM:

18:30 AKOREACRO ( band francouzských akrobatů )
19:00 Dj Marionettte vs. Beat Diplomacy
19:50 Zig Zag Tap & Swing (taneční minilekce)
20:05 MELODY BOYS ( live )
21:00 Dj Štěpán Jordánek
21:55 Zig Zag Tap & Swing (show)
22:00 MELODY BOYS ( live )
23:00 Zig Zag Tap & Swing (show)
23:05 DJ MACKIE MESSER ( radio 1 )
00:05 Zig Zag Tap & Swing ( show )
00:10 DJ JAMES WING ( electroswing )
01:10 Beat Diplomacy vs. Dj Marionette
02:20 DJ MIKKIM ( balkan - electroswing )
03:30 DJ JAMES WING

POZOR - Pro první tanečníky štamprle cirkusácké vodečky grátis !
Dále v programu : stepařská show, cirkusáci, vzácní hosté, maringotka plná dobrot, nekuřácký parket a nejen pro kuřáky venkovní bufet s poctivým food in truckem z domácích surovin. Šatna tančírny k dispozici od 18:30. Těšíme se na Vás. BUDE TO CIRKUS !


SILVESTROVSKÉ ŠAPITÓ je VYTÁPĚNÉ po celou noc.
NEVÁHEJTE - kapacita stanu je z důvodu pohodlí na parketě striktně omezena
Začínáme v 18:30!

→ Koupit lístek online

MELODY BOYS ( live )
Originální hudební delikatesou grandiózní silvestrovské noci je vystoupení excelentní formace sólistů nejslavnějšího českého swing orchestru Melody Makers Ondřeje Havelky fantastických MELODY BOYS. Jejich pravidelná vystoupení na tančírnách Nové Scény Národního divadla nebo na vyprodaných tanečních plavbách Swing na lodi Tajemství byli vždy odměněny nadšenými ovacemi celého parketu. Prázdninová show s Dj Mackie Messerem v šapitó festivalu Colours of Ostrava byla hodnocena jako čistá a spontánní radost ze života. V jejich podání se prastaré šlágry mění v dech beroucí taneční výlet časem. Sedět nevydrží nikdo!

ZIG ZAG TAP & SWING (taneční show)
V parádním programu silvestrovského večera je rovněž místo pro jedinečnou show a profesionální taneční minilekci v režii a provedení české elity swingových tanečních škol, legendárního studia Zig-Zag Tap & Swing. Žádné obavy, u nás se do nového roku protančí každý!

DJ MACKIE MESSER (Radio 1 / Electro Swing River)
Pionýr českého electroswingu Dj Mackie Messer již několik let připravuje pro pražské Radio 1 noční poslechovou kolekci Swing Imperium. Na Nové Scéně Národního divadla pořádá oblíbené tančírny Electro Swing River. Pod jeho velením swingují na lodi bratří Formanů vyprodané taneční plavby Swing na lodi Tajemství. Často vystupuje v Londýně, Berlíně nebo Paříži. Miluje humor, jazz, swing i nedbalou eleganci. Radostnější start do nového roku nelze vymyslet. Celý cirkus bude vzhůru nohama. 

 BEAT DIPLOMACY (djset)
Mezinárodní projekt tvořící v Londýně i Praze současně. Jejich tvorba je kombinací aktuálních elektronických trendů a taneční kolekcí funky, jazzu a swingu. Skladba z prvního EP Get Back To Swing! byla okamžitě zařazena do prestižní kompilace „The Roaring 2020´s“ největšího electroswingového serveru electroswing.com. V jejich muzice lze zaslechnout vlivy Parov Stelar, Gramatik, Goldfish nebo Big Gigantic. Máme velikou radost, že v našem silvestrovském party programu vystoupí se speciálním sólo djským setem. 

DJ JAMES WING (Prague Electro Swing)
Nejmladší eso pražské electroswingové scény, veselý multižánrový energy drink kořeněný poctivou dávkou swing&bassového temperamentu. Radost a euforie na parketě zaručena.

DJ MIKKIM 
Respektovaný producent, hudebník a mistr zvukových kouzel MikkiM vystoupil jako první český dj na legendárním britském svátku hudby festivalu Glastonbury. Je držitel prestižní andělské ceny za album roku 2012. Jeho show a hudební selekce je vždy zárukou divoké celonoční taneční jízdy v každém klubu.

DJ MARIONETTE 
Nenápadný elegán a milovník dobré elektronické hudby přichází se svou selekcí nu jazzu, electroswingu a swing house music. Precizní hudební selekce, která rozehřeje srdce každé tanečnice. Lepší start večera si neumíme představit.

Cena vstupenky pouze na hudební program - 470,- Kč v předprodeji / 450,- Kč na místě. Při zakoupení vstupenky na silvestrovské představení Klaxon od 17:00 - 300,- Kč. Vstupenky na Silvestrovský večer za nižší cenu můžete zakoupit na pokladně Lední Letné nebo přes email ticket@letniletna.cz na základě již zakoupené vstupenky na představení Klaxon.

Silvestrovské menu od food trucku FOOD-IN (není v ceně vstupného):
-       Grilované uzené vepřové koleno v bio kvalitě v provedení street-food
-       Rib-eye steak – steak z vysokého roštěnce v bio kvalitě s grilovanou zeleninou
-       Grilovaná zelenina s domácím sýrem
-       Jehnečí speciality z masa z Vaněčkova statku
-       Pro vegetariálny plno zeleniny a lokálních sýrů, plus slaný finger food

 

Fotogalerie:
SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ SILVESTR V ŠAPITÓ


Hraje se:

  • 31.12.2015 18:30 - Výstaviště v Holešovicích VYPRODÁNO