Ceny vstupenek

Předprodej bude spuštěn v březnu 2018.

Doporučujeme pro

děti od 8 let.
Vstup zakázán dětem do tří let, starším povolen pouze s doprovodem.
Prosíme, respektujte věková doporučení - vznikají s ohledem na bezpečnost artistů a zpětnou vazbu našich diváků.

Délka představení

Bude upřesněno.

Koupit vstupenky

Betes de foire - Petit théâtre de gestes (Francie) - více informací v březnu 2018

Předprodej a termíny zveřejníme v březnu.

Pokud chcete vstupenky darovat, využijte naší nabídky k zakoupení voucheru na libovolné představení.

V kouzelném malém rodinném šapitó se před očima diváků rozprostře imaginativní svět francouzského souboru Bêtes de foire, který vás vtáhne do tajů cirkusového i loutkového umění. V těsném kontaktu s publikem předvedou Laurent Cabrol a Elsa De Witte et Sokha drobné, vtipné etudy.

Tato manželská dvojice v minulosti spolupracovala se známým novocirkusovým souborem Cirque Trottola či výraznou pařížskou kočovnou společností Babylon, roky hrála pouliční divadlo a nyní jezdí po Evropě s rodinným vystoupením, které vtáhne diváky do jejich světa. Představení kombinuje klaunskou komiku, žonglování, kouzla i loutky. Vše doprovází originální živá hudba, ocitnete se uvnitř divadelně cirkusové atmosféry, která je srozumitelná všem věkovým kategoriím. Představení je určené pro dospělé a děti od 8 let.

Fotogalerie:
Petit théâtre de gestes (Francie) - více informací v březnu 2018 Petit théâtre de gestes (Francie) - více informací v březnu 2018 Petit théâtre de gestes (Francie) - více informací v březnu 2018 Petit théâtre de gestes (Francie) - více informací v březnu 2018 Petit théâtre de gestes (Francie) - více informací v březnu 2018


Hraje se: