Letní letňák

AKTUALITY
Milí zájemci a rodiče, přihlašování do Letního Letňáku pro rok 2018 je spuštěno, pro velký zájem otevírame dvě skupiny, tedy se dostane na více zájemců.
Prosíme, přečtěte si Často kladené otázky.

Letní Letňák - základní informace
Letní Letňák je příměstský tábor - letní festivalová škola pro děti od 6 do 15 let, kde se děti učí základům herectví, žonglování, výtvarných aktivit, práce s hlasem s odborníky daných profesí. V rámci festivalové školky se o děti starají profesionální lektoři a jsou pro ně organizovány soukromé workshopy vedené například Cirkusem TeTy, Cirkusem LeGrando, Vojtou Vrtkem, Bratry v tricku a dalšími lektory. Děti zároveň po celou dobu tábora vytváří vlastní divadelní představení pod taktovkou zkušené divadelnice Bely Schenkové / Lenky Krupanské, které na konci festivalu představí rodičům i široké veřejnosti.

Letní Letňák nabízí možnost kreativně strávit volný prázdninový čas v rámci renomovaného festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná. 


TERMÍN, CENA a PŘIHLÁŠKA PRO ROČNÍK 2018
Termín:      pondělí až pátek 20. - 24. a 27. - 31. 8. (31. 8. se odehraje závěrečné představení pro rodiče)
Cena:        6 500 Kč / 10 dní tj. 650 Kč/den.
Přihláškake stažení zde. Přihlášku zasílejte emailem - děti přihlašujeme v pořadí, v jakém jsme přihlášku obdrželi. Přihláška je platná až po potvrzení přijetí (do 3 dnů od zaslání).
Často kladené otázky a průběh tábora: ke stažení zde

Kontakt: Ladislava Poláková, letnak@letniletna.cz

OHLASY
Na Letňáku se mi líbí, že tam hrajeme divadlo. Mám tam kamarády, na které se každý rok těším. Hodně mě baví cirkusové workshopy a díky nim mám doma už tři cirkusové pomůcky, na kterých cvičím. Hrajeme i různé hry, chodíme na představení a je to super! :)  --- Maruška H., 10 let

Na Letňáku mám spoustu kamarádů, moc mě baví nacvičovat divadlo a taky se mi líbí workshopy. Nejvíc asi žonglování a cvičení na hrazdě a s šálami. Byla jsem na Letňáku už čtyřikrát a příští rok tam chci určitě zase. --- Majda B., 9 let

Úplně nejlepší příměstský tábor na světě. --- Anna-Marie Č., 11 let

 

VIDEA A GALERIE Z MINULÝCH LET

Závěrečné představení Jesus Christ Superstar dětí z Letního Letňáku 2017:

Závěrečné představení  dětí z Letního Letňáku 2016 - King Kong

Závěrečné představení  dětí z Letního Letňáku 2014 - Kniha džunglí

Závěrečné představení  dětí z Letního Letňáku 2013 - Letní western

Závěrečné představení  dětí z Letního Letňáku 2011