Ceny vstupenek

1 500 / 3 000 Kč

Doporučujeme pro

Mládež od 16 let.
Vstup zakázán dětem do pěti let, starším povolen pouze s doprovodem.
Prosíme, respektujte věková doporučení - vznikají s ohledem na bezpečnost artistů a zpětnou vazbu našich diváků.

Délka představení

80 minut

Cirque Alfonse (Kanada) - Barbu pro Zdravotního klauna

Radost a smích pomáhají léčit - již v loňském roce jsme společně s Vámi přispěli na podporu organizace Zdravotní klaun. Rozhodli jsme se tuto úspěšnou spolupráci zopakovat i v letošním roce. Uvolnili jsme do prodeje speciální edici vstupenek na závěrečné představení Barbu kanadského souboru Cirque Alfonse 3. září, jejichž koupí podpoříte unikátní program Zdravotního klauna – CIRKUS PACIENTO.

O prvním festivalovém víkendu jsme opět měli možnost shlédnout několik představení klaunů a zároveň blíže nahlédnout do činnosti této organizace.  Abychom také přispěli svou troškou, věnujeme poslední volné vstupenky na jinak zcela vyprodané představení BARBU na podporu výjimečného programu, jenž se dlouhodobě nemocným dětem snaží prosvětlit dny, které malí pacienti musí trávit v nemocnicích.

Vstupenky budou v prodeji za speciální cenu a výtěžek z koupě  bude věnován CIRKUSU PACIENTO.

 

Vstupenky jsou ve 2 kategoriích:

I.                    Kategorie (garantované sezení, 2-3 řada) – cena 3000 Kč

II.                  Kategorie (nečíslované sezení – 1500 Kč


Troufalý, hravý, sexy a... vousatý – dámy a pánové, připravte se na cirkus, jak ho ještě neznáte.

Kanadský Cirque Alfonse zamíří v roce 2017 na Letní Letnou se svou novou show, která bez rozpaků boří zažitá pravidla. Po celosvětově úspěšném hitu TIMBER, kanadští „dřevorubci“ přicházejí neméně revolučním představením BARBU, které je doslova nabité originální akrobacií, odvážnými výstupy, říznou muzikou a perfektně upravenými plnovousy.

 

Pro velký úspěch z ročníku 2016 opět přivezeme secesní dřevěný Spiegeltent a právě kanadští Cirque Alfonse se v něm se svou show usídlí.

číst více

Fotogalerie:
Barbu pro Zdravotního klauna Barbu pro Zdravotního klauna Barbu pro Zdravotního klauna Barbu pro Zdravotního klauna Barbu pro Zdravotního klauna Barbu pro Zdravotního klauna


Hraje se:

  • 3.9.2017 20:30 - Letenský park VYPRODÁNO