Upozorňujeme

Šapito bude otevřeno od 20:15. Po začátku představení není možný vstup do šapitó!

Ceny vstupenek

720 Kč / nečíslované sezení

Důležitá upozornění

Během představení a po jeho začátku není možné vcházet ani odcházet ze šapita. Pokud přijdete pozdě, nebudete vpuštěni na představení.

V představení účinkují dva koně a pět ptáků (andulky a vrány), na scéně se používá větší množství sena - pokud trpíte alergií, zvažte svoji účast.

Doporučujeme pro

děti od 7 let.
Vstup zakázán dětem do tří let, starším povolen pouze s doprovodem.

Prosíme, respektujte věková doporučení - vznikají s ohledem na bezpečnost artistů a zpětnou vazbu našich diváků.

Délka představení

100 minut

Koupit vstupenky

Baro d'Evel Cirk Cie - Bestias (Francie)

Představení, které se vám otiskne do srdce.
Inscenace Bestias je založena na tenké hranici mezi lidmi a zvířaty, na zvířeti v nás, na inteligenci a emocích, kterých jsou zvířata schopná, na křehkých poutech vzájemného respektu a něhy.  V představení, které vypadá jako živý sen plný koní, ptáků, tanečníků, akrobatů a hudebníků, se před vašima očima pomalu splétá tenounké vlákno příběhu.

Obklopí vás hravost a rozpustilost, vášeň, elegance, tajemno, energie, něha, jemná poetika, ale také třeba škodolibost či rebelie - Baro d´Evel pod vedením dvojice Camille Decourtyová a Blaï Mateu Trias před vámi rozehraje jedinečné představení, které je poctou divadlu a (novo)cirkusovému umění.

Z TISKU

Do tohoto představení autoři vložili nejenom své velké umění, hluboké lidství, ale bez pochyby hodně, ale opravdu hodně tvrdé práce.
--- LES TROIS COUPS

Umělci a zvířata se potkávají v odvážné scénografii souboru Baro d‘Evel, jejichž cirkusové představení neustále balancuje mezi skutečností a přeludem.  A je to zážitek.
 --- Libération

S pokorou a grácií se s námi chtějí podělit o poezii, kterou svět navzdory všemu ukrývá. Nepochybně. A je to malý zázrak.
--- Elle

Kredity: číst více

Fotogalerie:
Bestias (Francie) Bestias (Francie) Bestias (Francie) Bestias (Francie) Bestias (Francie) Bestias (Francie)


Hraje se: