Vstupenky
Fans card

Praktické informace o prodeji vstupenek

Rezervace k osobnímu vyzvednutí je na eshopu možné vytvářet od 11. srpna, telefonicky nebo emailem od 13. srpna v otevírací době pokladny. Rezervace platí tři dny, ale maximálně do dne před akcí, vyzvednout ji lze v otevírací době pokladny poslední den platnosti.

Platby převodem a kartou online: Od 13. srpna není možné rezervovat vstupenky k platbě převodem. Platit lze pouze kartou online nebo hotově na pokladně Letní Letné.

Upozorňujeme, že na pokladně lze platit pouze v hotovosti (nepřijímáme platební karty, ani poukázky).

Poskytované slevy: držitelé průkazů ZTP/P (zdarma, doprodovod 50 % z ceny vstupenky) a ZTP (50 % z ceny vstupenky); studenti uměleckých škol (25% z ceny, omezený počet na vybraná představení), rodinné vstupné (4 vstupenky za 80 Kč, pouze na představení Dětské scény), věrný divák pohádek 8+2 vstupenky zdarma (pouze na dětská představení, nelze kombinovat s rodinným vstupným). Více informací na pokladně.

Upozorňujeme, že vstup do všech šapitó je zakázan s jídlem, pitím a zvířaty a vstup na večerní představení zakázán dětem do tří let, starším povolen pouze s doprovodem (pokud není uvedeno jinak). Po začátku představení není možný vstup do šapitó.
Prosíme, respektujte věková doporučení u jednotlivých představení - vznikají s ohledem na bezpečnost artistů a zpětnou vazbu našich diváků.

ZVÝHODNĚNÉ BALÍČKY

(představení Bestias, Extension, Akoreacro a Bêtes de foire)

„single superbalíček 4x1“
všechna zahraniční představení, 4 vstupenky v balíčku: 2 200 Kč
„double superbalíček 4x2“
všechna zahraniční představení, 8 vstupenek v balíčku: 4 320 Kč
„double balíček 2x2“
dvě představení ze čtyř zahraničních, 4 vstupenky v balíčku: 2 100 / 2 300 Kč

Objednávejte na emailu ticket@letniletna.cz