Letní letňák

AKTUALITY
Milí zájemci a rodiče, přihlašování do Letního Letňáku pro rok 2019 (19. - 23. a 26. - 30.8.) bude spuštěno na jaře 2019, přesné datum zde zveřejníme. Účastníci z r roku 2018 budou o termínu přihlašování informováni s předstihem.
Stejně jako v roce 2018 budeme otevírat  dvě skupiny.
Prosíme, přečtěte si Často kladené otázky.

Letní Letňák - základní informace
Letní Letňák je příměstský tábor - letní festivalová škola pro děti od 6 do 15 let, kde se děti učí základům herectví, žonglování, výtvarných aktivit, práce s hlasem s odborníky daných profesí. V rámci festivalové školky se o děti starají profesionální lektoři a jsou pro ně organizovány soukromé workshopy vedené například Cirkusem TeTy, Cirkusem LeGrando, Vojtou Vrtkem, Bratry v tricku a dalšími lektory. Děti zároveň po celou dobu tábora vytváří vlastní divadelní představení pod taktovkou zkušené divadelnice Bely Schenkové / Lenky Krupanské, které na konci festivalu představí rodičům i široké veřejnosti.

Letní Letňák nabízí možnost kreativně strávit volný prázdninový čas v rámci renomovaného festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná. 


Často kladené otázky a průběh tábora 2018: ke stažení zde

Kontakt: Ladislava Poláková, letnak@letniletna.cz

OHLASY
Na Letňáku se mi líbí, že tam hrajeme divadlo. Mám tam kamarády, na které se každý rok těším. Hodně mě baví cirkusové workshopy a díky nim mám doma už tři cirkusové pomůcky, na kterých cvičím. Hrajeme i různé hry, chodíme na představení a je to super! :)  --- Maruška H., 10 let

Na Letňáku mám spoustu kamarádů, moc mě baví nacvičovat divadlo a taky se mi líbí workshopy. Nejvíc asi žonglování a cvičení na hrazdě a s šálami. Byla jsem na Letňáku už čtyřikrát a příští rok tam chci určitě zase. --- Majda B., 9 let

Úplně nejlepší příměstský tábor na světě. --- Anna-Marie Č., 11 let

 

VIDEA A GALERIE Z MINULÝCH LET

Závěrečná představení dětí z Letního Letňáku 2018:

Marie Antoinetta (režie Bela Schenková)

Letem světem historií (režie Lenka Krupanská)

Závěrečné představení dětí z Letního Letňáku 2017 - Jesus Christ Superstar

Závěrečné představení  dětí z Letního Letňáku 2016 - King Kong

Závěrečné představení  dětí z Letního Letňáku 2014 - Kniha džunglí

Závěrečné představení  dětí z Letního Letňáku 2013 - Letní western

Závěrečné představení  dětí z Letního Letňáku 2011