Atelier Lefeuvre & André (Francie) - Bricolage Erotique

Francouzský soubor Atelier Lefeuvre & André, který tvoří dva bývalí členové proslulých Cirque O a Que-Cir-Que, se po loňském vyprodaném hostování vrací na Letní Letnou s celovečerním představením – tentokrát na téma erotiky!

Před rokem se v představení „La Serre“ vtělili do rolí bláznivých zahradníků ve zvláštním skleníku. Nyní se vydávají vyzbrojeni cirkusovým mistrovstvím a s nevinností sobě vlastní na cestu poznání erotiky, svých těl, života a smyslnosti. A ničeho se přitom nebojí. Oba vás svedou svými nejsilnějšími zbraněmi: humorem, nezaměnitelnou poetikou, absurditou, klaunstvím i cirkusovým mistrovstvím. Nečekejte nic vulgárního či zvráceného. V jejich rukou struny, závěsy, židle, prkna i balóny evokují sny o ladných křivkách, liniích a dalších tělesných rysech. A nemyslete si nic špatného o tom, co se domníváte, že vidíte. Můžete se totiž mýlit.

Délka představení: 75 minut bez přestávky. Beze slov. Vhodné od 7 let věku.

Podívejte se na video v článku iDnes.cz zde.

Představení nabízí řadu okouzlujících momentů, poetické křehkosti a velmi smělých narážek. Jako například scénka, kde dvě židle vzdávají hold kámasútře… Představení, které si musíte vychutnat uvnitř vlastní hlavy…
24 heures

Didier André a Jean-Paul Lefeuvre nadchli publikum svým stylem, který je ochucený ironií, uměním hraní a přepracovanou smyslností… erotika, se kterou přicházejí, nutí spíše k úsměvům než k pohoršení.  
ouest france

Bricolage Erotique, představení, kde vládne humor…
Le Courrier

Autoři, hrají: Didier André & Jean-Paul Lefeuvre
Světla a zvuk: Philippe Bouvet
Produkce: Par Les Chemins Productions
Koprodukce: EPCC Cirque-Théâtre d'Elbeuf (Centre des Arts du Cirque de Haute-
Normandie), Centre Culturel de L'Agora de Boulazac, za podpory Théâtre Vidy-Lausanne, Théâtre d'Auxerre, and CCPO d'Oloron-Sainte-Marie, s podporou Ministčre de la Culture and DRAC Bourgogne.
Premiéra: 2007
Délka: 75 min bez přestávky
Beze slov, vhodné od 7 let věku

Fotogalerie:
Bricolage Erotique Bricolage Erotique Bricolage Erotique Bricolage Erotique Bricolage Erotique Bricolage Erotique Bricolage Erotique Bricolage Erotique Bricolage Erotique Bricolage Erotique Bricolage Erotique Bricolage Erotique Bricolage Erotique Bricolage Erotique Bricolage Erotique Bricolage Erotique


Hraje se: