Ceny vstupenek

Představení se koná venku a je zdarma.

Doporučujeme pro

všechny zájemce od pěti let

Délka představení

75 minut / představení 35 minut, půjčovna běžek 20 minut před+20 minut po představení

Bratři v tricku (CZ) - Běžkařská odysea / Open air / ZDARMA

Výlet je závodem, jehož hlavní cena je zážitek. V tomto ohledu jsou tito muži nejlepšími závodníky z nejlepších – skuteční šampióni. Dokonce větší, než si sami myslí.

Dva běžkaři ztraceni v mapě i v ročním období, bok po boku a však v jedné stopě podstupují běžkařskou odyseou – bludnou pouť s nejasným koncem i průběhem! Hole vzhůru, vosk na knír, čaj na kuráž a krok sun krok!

Představení „Běžkařská odysea“ čerpá z letitých zkušeností Bratrů v tricku na poli pouličního divadla. Tradičně silnou doménou souboru je sebeironie, žonglování, předmětová manipulace, střídmá akrobacie a laskavý humor. Diváci budou psychicky i fyzicky vtaženi do děje ať se děje co se děje.  Žádná stopa? Nevadí, tohle představení není žádná klasika!

Jak praví oblíbené německé rčení: „LANGLÄUFER LEBEN LÄNGER“ — „běžkaři žijí déle“! Smích a humor prý taky roky přidávají. Tak račte s tímto představením objevit elixír nesmrtelnosti!

číst více

Fotogalerie:
Běžkařská odysea / Open air / ZDARMA Běžkařská odysea / Open air / ZDARMA Běžkařská odysea / Open air / ZDARMA Běžkařská odysea / Open air / ZDARMA Běžkařská odysea / Open air / ZDARMA Běžkařská odysea / Open air / ZDARMA


Hraje se:

  • 27.8.2018 21:00 - Letenský park VSTUP ZDARMA