Ceny vstupenek

590 Kč

Doporučujeme pro

děti od 8 let.
Vstup zakázán dětem do tří let, starším povolen pouze s doprovodem.
Prosíme, respektujte věková doporučení - vznikají s ohledem na bezpečnost artistů a zpětnou vazbu našich diváků.

Délka představení

90 minut

Cirk La Putyka (CZ) - Hit, Tell the difference - PREMIÉRA

Hit je o kulturních nárazech. O nárazech jednotlivých poetik Cirku La Putyka a Future Vision Acrobat. Hit je o předsudcích. Hit je o snech. Hit je oslava. Hit je o ženě. Hit je o mámě. Hit je o úsměvu. Hit je něco, co má smysl.

Unikátní projekt propojující akrobaty, tanečníky, herce a muzikanty ze Rwandy, České republiky a Kanady. Vznikal v Praze i přímo ve Rwandě, kde principál Cirku La Putyka Rostislav Novák mladší i s částí souboru zkoušel spolu se zdejšími artisty a hudebníky.„Do Prahy přijede deset umělců ze Rwandy, někteří z nich jsou děti, někteří sirotci, někteří bez domova, někteří muzikanti, někteří flyeři, někteří akrobaté. Společně se potkají se členy Cirku La Putyka a jejich hosty,“ slibuje Rostislav Novák mladší. Na jevišti uvidíme také nejlepšího českého skokana na trampolíně Naima Ashhaba.  Hudbu pro projekt Hit skládá Honza Křížek, frontman skupiny Walk Choc Ice a člen Blue Effect, společně s kmenovým zpěvákem Cirku La Putyka Andrejem Rádym. Scénografem je Antonín Šilar.

K  projektu vzniká také dokumentární film, který půjde do kino distribuce v roce 2018. Ukázky z filmu budou k vidění již na letošním ročníku festivalu Letní Letná, kde bude zároveň natáčen i další materiál do dokumentu.

Staňte se mecenáši souboru ze Rwandy a pomozte mu koupit trampolínu.
Kupte si VIP vstupenku na představení HIT, vychutnejte si jedinečné představení, potkejte se s artisty, zatrénujte si s nimi, zajděte si na kávu nebo na pivo s Rosťou Novákem a jako bonus pomůžete dobré věci!
Podrobnější informace najdete po výběru konkrétního data představení.

číst více

Fotogalerie:
Hit, Tell the difference - PREMIÉRA Hit, Tell the difference - PREMIÉRA Hit, Tell the difference - PREMIÉRA Hit, Tell the difference - PREMIÉRA Hit, Tell the difference - PREMIÉRA Hit, Tell the difference - PREMIÉRA


Hraje se: