Upozorňujeme

Sezení ve stanu je číslované.
Šapito bude otevřeno od 18:00. Během představení a po jeho začátku není možné vstupovat do šapita. Pokud přijdete pozdě, nebudete vpuštěni na představení

Ceny vstupenek

650 / 590 / 540 Kč - číslované sezení

Doporučujeme pro

děti od 6 let.
Vstup zakázán dětem do tří let, starším povolen pouze s doprovodem.
Prosíme, respektujte věková doporučení - vznikají s ohledem na bezpečnost artistů a zpětnou vazbu našich diváků.

Délka představení

60 minut

Cirque Inextremiste - Extension (Francie)

Extrémnější než kdy dříve!
Vítejte ve světě rizika, nebezpečí, ale i syrové poetiky a nekorektního humoru. V novém představení francouzského Cirque Inextremiste uvidíte to, co jste nikdy před tím neviděli.

 

Trojice akrobatů, kterou návštěvníci Letní Letné dobře znají z jejich poslední inscenace „Extrêmités“, se vrací a jsou extrémnější než kdy dříve. Toto představení rozhodně není pro slabé povahy!

Tři akrobati, jedno kolečkové křeslo, jeden bagr a bezedná zásoba odvahy – to jsou hlavní ingredience tohoto vysoce adrenalinového dobrodružství. Tři přátelé se setkávají na stavbě. Své kolečkové křeslo ovšem Rémi tentokrát vymění za bagr. Jako když si Ironman oblékne svůj proslulý „superoblek“, stává se tento stroj jeho součástí a dodává mu neskutečnou sílu a překvapující přesnost. Jeho kvadruplegie jako by nebyla a prostor získává mechanický akrobat. Společně pak roztáčí kolotoč neuvěřitelných akrobatických kousků, ze kterých vám bude místy běhat mráz po zádech.

Z TISKU

Extension je představení plné nečekaných zvratů, napětí, silných vjemů a působivé akrobacie, ale také břitkého, někdy až krutého humoru.
--- Les Echos.fr

Cirque Inextremiste otevírá společenská tabu a porušuje pravidla slušnosti. Když ovšem na jeho zakázanou hru přistoupíme, udělá nám to pro jednou v naší přecivilizované společnosti setsakramentsky dobře!
--- Les Trois coups

Milovníkům silných zážitků toto představení  nesmí za žádnou cenu uniknout!
--- Nice-matin

Kredity: číst více

Fotogalerie:
Extension (Francie) Extension (Francie) Extension (Francie) Extension (Francie) Extension (Francie) Extension (Francie)


Hraje se: