Upozorňujeme

Šapito bude otevřeno od 17:45. Během představení a po jeho začátku není možné vstupovat do šapita. Pokud přijdete pozdě, nebudete vpuštěni na představení.

Ceny vstupenek

550 Kč / nečíslované sezení

Doporučujeme pro

děti od 8 let.
Vstup zakázán dětem do pěti let, starším povolen pouze s doprovodem.
Prosíme, respektujte věková doporučení - vznikají s ohledem na bezpečnost artistů a zpětnou vazbu našich diváků.

Délka představení

60 min

Bêtes de foire – petit théâtre de gestes - Bêtes de foire (Francie)

I v malém cirkusu se dějí velké věci.

V kouzelném malém rodinném šapitó se před očima diváků rozprostře imaginativní svět francouzského souboru Bêtes de foire petit theatre de gestes, který vás vtáhne do tajů cirkusového i loutkového umění. Představení, složené z řady drobných etud, s obrovskou jemností a přirozeností kombinuje klaunskou komiku, žonglování, kouzla i loutky. To vše za doprovodu originální živé hudba.  Vydejte se spolu s námi do světa kočovného cirkusu, kde se baví všichni bez rozdílu věku.

Manželská dvojice Laurent Cabrol a Elsa De Witte et Sokha v minulosti spolupracovala se známým novocirkusovým souborem Cirque Trottola či výraznou pařížskou kočovnou společností Babylon, roky hrála pouliční divadlo a nyní jezdí po Evropě s rodinným vystoupením, které vtáhne diváky do jejich světa.

Produkce: Bêtes de foire- petit théâtre de gestes / Association Z'Alegria
Koprodukce: Scène nationale d'Albi a Derrière-le-Hublot, Capdenac, Ce spectacle a reçu l'Aide à la création de la DRAC Midi Pyrénées et du Conseil, Régional de Midi-Pyrénées

Fotogalerie:
Bêtes de foire (Francie) Bêtes de foire (Francie) Bêtes de foire (Francie) Bêtes de foire (Francie) Bêtes de foire (Francie)


Hraje se: