Upozorňujeme

Sezení ve stanu je číslované, pro zobrazení sektorů klikněte zde.
Během představení a po jeho začátku není možné vstupovat do šapita. Pokud přijdete pozdě, nebudete vpuštěni na představení

Ceny vstupenek

690 / 590 / 550 Kč

Pro nákup vstupenek pro osob na vozíku nás prosím kontaktujte před nákupem (kapacita míst je omezena).

Vhodné pro

děti od 6 let.
Dětem do 6 let vstup zakázán, starším povolen pouze s doprovodem.
Prosíme, respektujte věková doporučení - vznikají s ohledem na bezpečnost artistů a zpětnou vazbu našich diváků.
Informace o návštěvě večerních představení s dětmi

Délka představení

75 minut

Koupit vstupenky

Cirque Alfonse (Kanada) - Tabarnak

Troufalost, drzost a pekelná legrace.
Kanadští vousáči se vracejí! V roce 2017 si doslova omotali letenské publikum kolem prstu svým troufalým představením Barbu a nyní se chystají dobýt jejich srdce znovu s novinkou TABARNAK.

Tabarnak je novocirkusový muzikál vsazený do malého vesnického kostela. Místa, kde se schází celá komunita. Vstupenka na společnou oslavu všech věcí mezi nebem a peklem, cirkusová fiesta, hudba stoupající k výšinám.

Od základů až po hlavní chrámovou loď, od oltáře až po chór – Cirque Alfonse se inspiroval svými kořeny a připravil svěží pohled na tradiční místo setkávání ze své vesnice.

S veselostí sobě vlastní se vydává na anarchisticko-poetickou „křížovou cestu“. Předvedou nám, co je svátost a co bezbožnost. V tomto živém hudebním cirkusu zapomenete na tradiční varhanní hudbu a akrobacie převrátí kostelní lavice vzhůru nohama.

A všichni se budeme náramně bavit.

Je to představení, jak se patří. Ukřičené, ale pod tím neuctivým zmatkem najdeme velmi povedenou akrobacii. Rodina Cirque Alfonse udělala z představení Tabarnak opravdovou oslavu patrona cirkusu, svatého Juliána Pohostinného. --- The Herald (13. 8. 2018, Glasgow, VELKÁ BRITÁNIE)

Tvůrčí tým: číst více

Fotogalerie:
Tabarnak Tabarnak Tabarnak Tabarnak Tabarnak Tabarnak


Hraje se: